Stručný popis knížky

 

Po relativně poklidném oťukávání mladého Lukáše z prvotiny Aleše Pragera se touto knihou čtenář ponoří do daleko hlubších vod. Hrdina tohoto příběhu, mladý ekonom Karel, si jednoduše vzal příklad z Jánošíka a rozhodl se bohatým brát a chudým rozdávat…

 

Proč jste začal krást, Karle?

Z čistě sobeckých důvodů. A když krabic od bot bylo tolik, že jsem je neměl kam dávat, začal jsem myslet i na druhé.

 

Proč jste vstoupil do politiky? Co jste od toho očekával?

Lidé v mé blízkosti mě přemluvili. Jsem člověk, který rád buduje. Máma si myslela, že bych svým přístupem mnohým pomohl a také uspokojil své potřeby ovládat druhé.

 

Říká se o vás, že jste nejpoctivější politik od pádu komunismu. Cítíte to také tak?

To je blbost! Poctivý politik rozhodně nejsem, ale při své práci myslím na lidi a jsou za mnou vidět výsledky. Na člověka, který o sobě říká, že je poctivý, si dávám dvakrát pozor. A pokud to o sobě říká politik, tak je to buď ta největší svině, nebo je k ničemu.

 

A jak se daří rodině?

Rodina je mým koníčkem. Daří se nám dobře, děkuji, děti rostou, samé příjemné starosti.

 

Nabídka

 
 
22.03.2012

Hezké recenze od čtenářů

Bravo Aleši,bravo! Ta kniha je neskutecna,úžasná, je v ni tolik pocitu a emocí, jako čtenář jsem se dokonale vžil do všeho,co Lukáš prožíval a cítil. Vždy, když jsem si ji četl, nemyslel jsem na nic jiného, jen na dej. Hltal jsem kazdou vetu, kazdou Lukasovu myšlenku, každy jeho pocit... Dokonale jsi to dokazal napsat. Našel jsem v knize nejednu situaci podobnou v mem zivote, stejně tak Lukasovi city a emoce, do vseho jsem se dokazal vzít....úžasné, musím upřímně napsat, ze při čtení posledních stranek se nedokážu ubránit slzám...díky! Mohl bych té požádat o další dvě knihy? Pripoj tam prosím i svůj podpis,věnování už bych si napsal sám.P.S.: pisu na mobilu,omluv diakritiku :)  M.V.

 

 

Zdravím, pane Prager,

konečně jsem měla jeden klidný víkend a čas na čtení a tak píši. Vaši knihu jsem na jeden zátah přečetla a pokud mohu tak bych ji v dobrém zařadila ke knihám, kterým soukromě říkám rychlo čtení. Takové knihy doporučuji mladým lidem, třeba maminám na MD, prostě těm co nemají v dnešním uspěchaném světě čas na komplikované, hlavu zatěžující , psycho knihy, z řadou postav a počtem stran 500 a více. Vaše kniha je přesně taková jakou ji popisujete ve vašem profilu. Pište dál. Jo a jeden podružný poznatek, při čtení vaši knížky jsem dostala ohromnou chuť na kávu.

PS: Jak budete mít další knihu dejte vědět.                O.H.

 

Dočetl jsem Mezi tím... Je to úžasný! Přečetl jsem to za dva dny. Je nádherný, že je to o přátelství a o dobrých skutcích. Neuvěřitelně mi ta knížka pozvedla ducha... To poselství je strašně silný. Vážně moc děkuji.           S.T.

 

Výborně se čte, přečetla jsem ji za dva dny.     J.K.

 

Moc se mi líbila, i když jsem konec obrečela.    R.L.

 

Zpět na seznam